Ana sayfa

Shenzhen Casun Intelligent Robot Co., Ltd.

şirket Profili

Shenzhen Casun Akıllı Robot Co, Ltd

Shenzhen CASUN Akıllı Robot Co, Ltd (Çin stok kodu: 834863 OC), Çin'in önde gelen AGV, Robotik yardımcı sistem, RFID Sistemi ve otomatik depolama ve alma sistemi CASUN's Lifeline üreticilerinden biridir ve kalite ve güvenliktir. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, projenin başlangıcından itibaren işletmeye almaya kadar müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

CASUN, tüm gereksinimlerin ve hedeflerin yerine getirilmesini ve müşteri memnuniyetinin korunmasını sağlar.

CASUN, hem doğrudan hem de Güneydoğu Asya, Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avustralya ve diğer ülkelerdeki kanal ortakları aracılığıyla müşterilere değer sunarak dünya çapında bir müşteri tabanına sahiptir.

CASUN, müşterilerimizin işgücü ve yönetiminde daha yüksek verimlilik ve maliyet tasarrufu sağlamalarını sağlar.

CASUN, 2007'den bu yana şirket içi taşımacılığı ve akıllı üretim zorlukları için tek elden çözümler sunan binlerce müşteriye anahtar teslim sistemler sunmuştur. Çin Yenilik Piyasası OTC Board (NEEQ) 'da listelenen bir şirket olarak, CASUN 50 standart model geliştirmiştir 80 patentli Agv ürünü. Ortalama aylık üretim, TUv Rheinland tarafından onaylı ve SGS tarafından onaylı CE onaylı 200 ünitedir.

CASUN, tüm dünyada daha fazla müşteri ve dağıtım ortağı ile kazan-kazan ilişkisi kurmayı dört gözle bekliyor. Bilgi için lütfen aşağıdaki ana sayfalara bakın.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Shenzhen Casun Intelligent Robot Co., Ltd. Shenzhen Casun Intelligent Robot Co., Ltd. Shenzhen Casun Intelligent Robot Co., Ltd. Shenzhen Casun Intelligent Robot Co., Ltd. Shenzhen Casun Intelligent Robot Co., Ltd. Shenzhen Casun Intelligent Robot Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : CASUN

No. Çalışanları : 300~310

Yıllık satış : 5.000.0000-6.000.0000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 80% - 90%